KRYSZCZUK SP. Z O.O.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą powstałą w 1986r. Zatrudniamy 130 wykwalifikowanych pracowników.

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się w  zaawansowanych technologiach obróbki cieplnej i obróbki cieplno-chemicznej. Posiadamy maszyny umożliwiające realizację procesów opartych o najnowszych – technologiach, zarówno konwencjonalne, jak i próżniowe i oferujemy: hartowanie, nawęglanie, azotowanie, azotonasiarczanie, odpuszczanie stali, przesycanie i starzenie, wyżarzanie stali oraz lutowanie próżniowe.

Oferujemy również usługi w zakresie wytwarzania utwardzonych warstw wierzchnich na częściach maszyn i narzędziach z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań materiałowo-technologicznych. Nasza firma składa się z doświadczonej kadry inżynierskiej i handlowej. To dzięki nieprzeciętnym ludziom z pasją i pomysłem działalność firmy ukierunkowana jest na innowacyjność.

Świadczymy usługi obróbki skrawaniem w pełnym zakresie: toczenia, frezowania i szlifowania.

Wykonujemy obróbkę cieplno-termiczną produkowanych wyrobów. Realizujemy projekty w zakresie spawania, w tym w osłonie argonu.

Projektujemy, budujemy i remontujemy elementy i urządzenia hydrauliki siłowej różnego typu pras, maszyn budowlanych i drogowych. Do naszych produktów oferujemy pełną dokumentację.

Wykonujemy konstrukcje stalowe według indywidualnych projektów.

Obsługujemy małe i duże, wiodące na rynku podmioty gospodarcze z Polski i Europy. Od wielu lat cieszymy się dobrą współpracą z firmami specjalnej strefy ekonomicznej w powiecie legnickim i polkowickim.
Dbamy o płynność i utrzymanie ruchu produkcyjnego. Naszą mocną stroną jest elastyczna produkcja.

Specjalizujemy się w segmentach przemysłu: motoryzacyjnym / automotive, kopalniach odkrywkowych, kopalniach miedzi i węgla, przemyśle ciężkim, budownictwie, fabrykach, rolnictwie.