Producent Przenośników Taśmowych

Produkowane przez nas przenośniki stosowane są w górnictwie odkrywkowym i podziemnym, a także w zakładach zajmujących się recyklingiem odpadów.

Nie zajmujemy się produkcja seryjną przenośników taśmowych dzięki czemu  nasz produkty wykonany są na indywidualne zamówienie naszych klientów i są ściśle dopasowanie do ich potrzeb. Dajemy możliwość wyboru różnych wariantów wykonania w czym doradzą pracujący w naszej firmie specjaliści. Produkcja przenośników taśmowych rozpocznie się po konsultacjach, na których wybrane wspólnie z Państwem zostaną: rodzaj konstrukcji, napędu, wyposażenie związanego z bezpieczeństwem, automatyki, kończąc na zabezpieczeniach antykorozyjnych.
Produkujemy przenośniki taśmowe o dowolnej długości. Standardowo szerokość taśmy mieści się w granicach od 500 do 2000 mm. W nadzwyczajnych przypadkach, np. gdy przenośnik musi być dopasowany do już istniejących konstrukcji, lub gdy konstrukcja musi mieć niewielkie rozmiary oraz być lekka, istnieje możliwość zastosowania węższej taśmy  np o wymiarach 400 mm.

Transportery taśmowe budujemy na bazie rozwiązania systemowego. Sprawia to, że zbudujemy dla Państwa transporter o ściśle określonych parametrach szybciej niż konkurencyjne firmy.

Nie muszą się również Państwo obawiać serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasza obszerna kadra pracownicza, park maszynowy oraz bogaty magazyn części zamiennych daje gwarancje, że w bardzo krótkim czasie wykonamy wszelkie niezbędne naprawy i wymiany. W zawiązku z tym nie muszą się Państwo martwić o ewentualne przestoje w produkcji prowadzonej w waszej firmie.