Bramy i Ogrodzenia Przemysłowe

BRAMY PRZEMYSŁOWE PRZESUWNE

Brama przemysłowa przesuwna samonośna to najlepsze rozwiązanie dla zabezpieczenia obiektów przemysłowych, hal magazynowych czy parkingów. Solidna konstrukcja bramy przesuwnej pozwala zamknąć wjazd o długości nawet 18 metrów szerokości w świetle. Samonośna konstrukcja nie wymaga podparcia. Zawieszona jest wysięgnikowo nad wjazdem. Takie rozwiązanie gwarantuje bezproblemowa praca Państwa bramy niezależnie od pory roku. Brama przemysłowa ogrodzeniowa przesuwna przez nas produkowana posiada napęd zamontowany w słupie dla zabezpieczenia przed włamaniem lub kradzieżą. Bezpieczeństwo oraz funkcjonalność użytkowania gwarantują: Fotokomórki listwy bezpieczeństwa – po natrafieniu na przeszkodę natychmiast się zatrzyma, a obiekt nie zostanie uszkodzony. Bramy przesuwne posiadają również lampy ostrzegawcze.

BRAMY SKRZYDŁOWE I FURTKI

Brama dwuskrzydłowa przemysłowa to tradycyjne rozwiązanie bramy wjazdowej. Skrzydła bramy mocujemy do słupów dzięki czemu poruszają się nad wjazdem. Słupy bramy osadzone są w fundamencie z betonu, więc nie ma potrzeby aby stosować dodatkowe elementy podporowe. Bramę skrzydłową można wyposażyć w automatykę ze zdanym sterowaniem, przez co jej użytkowanie jest w pełni funkcjonalne. Dla nietypowych zastosowań bram dwuskrzydłowych używamy zawiasów o kącie otwarcia 180o . Pionowy rygiel to funkcjonalne rozwiązanie w bramie bez automatyki, które pomimo dodatkowych zabezpieczeń uniemożliwia jej otwarcie nieproszonym osobom.

OGRODZENIA PRZEMYSŁOWE

Poza ogrodzeniami posesyjnymi jesteśmy producentem ogrodzeń przmysłowych. Podczas projektowania ogrodzeń przemysłowych najważniejsze jest zabezpieczenie terenu przed nieproszonymi osobami, wytrzymałość oraz funkcjonalność, oraz ostatni czynnik czyli estetyka. Kompletny system ogrodzeń przemysłowych składa się z bramy przesuwnej lub bramy skrzydłowej, furtki, paneli kratowych różniących się średnicą prętów i wymiarem oczek, segmentów przemysłowych, słupów kończąc a akcesoriach montażowych. Produkowane przez nas systemy ogrodzeniowe charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa oraz funkcjonalnością użytkową.

OGRODZENIA PRZEMYSŁOWE

Jako Producent Ogrodzeni i bram przemysłowych specjalizujemy się w zarówno ogrodzeniach posesyjnych jak i tych dedykowanych dla zabezpieczenia terenu firm, fabryk, placów, hal magazynowych i parkingów.

Gwarantujemy solidną konstrukcje, niezawodny napęd elektryczny oraz wyposażenie w dedykowane urządzenia bezpieczeństwa. Pośród tych urządzeń możemy wyróżnić fotokomórki, listwy kontaktowe umieszczone na pionowych krawędziach słupów lub na frontowej części bramy oraz ostrzegawcza lampa sygnalizacyjna. Rodzaj urządzenia wraz z typem i i modelem  jest dobierany indywidualnie do każdej bramy, biorąc pod uwagę jej wielkość, ciężar i częstotliwość użytkowania.

Bramy ogrodzeniowe przemysłowe

Wiemy, że przy ogrodzeniach przemysłowych rozmiar jest istotny, dlatego nasze przemysłowe bramy ogrodzeniowe bez problemu zamykają wjazdy o szerokości do 18 metrów, a  przy użyciu dwóch przeciwległych bram, nawet do 24 metrów.

Bramy ogrodzeniowe charakteryzują się samonośną konstrukcją (skrzydło nie wymaga podparcia, ponieważ jest zawieszone wysięgnikowo nad wjazdem), która pozwala na bezawaryjne użytkowanie i skuteczną ochronę wjazdów na teren obiektów przemysłowych.

Wygodna obsługa to kolejna zaleta bramy ogrodzeniowej. Do sterowania bramą przemysłową możemy wykorzystać czytnik kart, pilot zdalnego sterowania, przyciski umieszczone w pomieszczeniu lub przełącznik kluczykowy.

Ogrodzenia panelowe przemysłowe

Gdy potrzebujesz skutecznie zabezpieczyć duży teren, oczywistym wyborem są ogrodzenia panelowe wykonane z prętów stalowych zgrzewanych ze sobą w panel ogrodzeniowy.

Ogrodzenia panelowe spisują się jako trwałe zabezpieczenie obiektów przemysłowych i sportowych. Trwała i solidna konstrukcja firmy Kryszczuk to bezpieczeństwo Państwa firmy.

Powierzchnia ogrodzenia panelowego jest cynkowana, co chroni ją przed warunkami atmosferycznymi i zapewnia wieloletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji.